Інформація УЦОЯО.

Реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому оцінюванні розпочалася 15 грудня 2009 року та відбувається в 1187 пунктах реєстрації, що працюють в усіх регіонах УкраїниЯк повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), темпи реєстрації, порівнюючи з попередніми роками, є набагато вищими. Щодня до пунктів реєстрації приходить від 5 до 9 тисяч осіб. 40 % від загальної кількості зареєстрованих - люди, які проживають у сільській місцевості; 23% - особи, які закінчили загальноосвітню школу в попередні роки.

Основна кількість тих, хто зареєструвався, - це люди віком від 16 до 25 років. Найстаршому абітурієнту - 62 роки. Порівнюючи з попередніми роками, збільшилася загальна кількість тестів, які обирає один абітурієнт для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (у середньому 338 тестів на 100 абітурієнтів). Абітурієнти віддають перевагу історії України, математиці та фізиці. Тест з української мови і літератури складатимуть всі учасники зовнішнього оцінювання як обов'язковий.

Особи, які зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні, активно використовують свою можливість замовити тестові зошити, в яких буде здійснено переклад основних термінів, що використовуються в тестах, російською, угорською, молдавською, польською, кримськотатарською мовами. Так, з історії України виявили бажання отримати переклад основних термінів російською мовою - 25,5 % абітурієнтів, із математики - 28,1%.

Реєстрація бажаючих взяти участь у зовнішньому оцінюванні триватиме до 18-00 год. 31 березня 2010 року. Продовження термінів реєстрації не очікується.

0 коммент.:

Отправить комментарий